O nás

MS SPORT je jedinečný koncept a spojení sportovně rehabilitačního a estetického zařízení, kde ke každému člověku přistupujeme komplexně a individuálně. Našim cílem je podpořit každého na cestě ke zdravému a krásnému tělu, vitalitě, vnitřní rovnováze a spokojenosti s respektem k jeho zdravotnímu stavu, představám, očekávání a soukromí. 

Náš zkušený fyzioterapeut nejprve podrobně diagnostikuje Váš zdravotní stav a následně po domluvě s Vámi a s přihlédnutím k Vašim časovým možnostem doporučí a sestaví Váš individuální program, který může zahrnovat jak fyzioterapii, fyziocvičení, tak i doporučení ohledně stravování a zdravé výživy. 

Co se týká estetické stránky, mezi naše procedury patří nejen maderoterapie a epilace, ale také jsme první na Severní Moravě, kteří provádíme neinvazivní ošetření těla přístrojem Endosphere Therapy.  Pracujeme vždy s těmi nejkvalitnějšími značkami a produkty a snažíme se, aby každá procedura u nás, byla pro Vás něčím výjimečným. Více informací o konkrétních procedurách se můžete dočíst v jednotlivých sekcích, kde se jim věnujeme detailněji. 

Naším cílem je nejen napravovat a léčit zdravotní problémy, nadváhu či následky nedostatku pohybu, ale především Vám pomáhat tomu všemu předcházet. 

Stojíme si za tím, že správný pohyb, výživa a péče o naše tělo se odráží také na spokojenosti a emoční rovnováze každého z nás. Protože zdravý člověk je ten, který má v harmonii TĚLO i DUŠI.

toto je Váš MS SPORT?