Endospheres Therapy

Terapie Endosphere je přístroj, jenž pracuje na nízkofrekvenčních mechanických vibracích, která umožňuje reaktivovat krevní oběh a proto zlepšuje výživu kůže a okysličení buněk, zrychluje metabolismus, díky tomu dochází k redukci celulitidy a remodelaci problematických partií. Zaručuje mimořádné výsledky již po několika procedurách, 100 % neinvazivní a klinicky ověřená terapie, vyrobeno v Itálii.

Díky ENDOSPHERE dosáhnete maximálních výsledků ve tvarování těla, zpevnění kůže a to bez nutnosti chirurgického zákroku, ovšem se srovnatelnými výsledky.

Díky neinvazivnímu způsobu léčby mohou klienti podstoupit více ošetření během jednoho týdne a dosáhnout tak výsledků rychleji. Výsledkem je 97,8 % prokázaných účinků u klientů a až o 2 konfekční velikosti méně. Endosphere garantuje viditelné výsledky již po prvním ošetření a až -2,5 cm na obvodu stehen na konci terapie. Dosažený výsledek vydrží celý rok.

 

Terapie se doporučuje pro následující problémy:

  • nadměrná tělesná hmotnost (nadváha)
  • komplikace spojené s lymfou a žílami
  • poporodní strie
  • povislá, nepružná kůže
  • záhyby, rány, jizvy
  • tělesný tuk

 

ÚČINKY PŘÍSTROJE ENDOSPHERE:

 

1) PŮSOBÍ NA LYMFODRENÁŽ

rotační působení terapie Endosphere funguje jako tzv. čerpadlo a uvolňuje z tkání postižených celulitidou přebytečné tekutiny a usnadňuje jejich odtékání do lymfatických cest a žláz. Díky tomu dochází k okamžité redukci a opětovnému okysličení ošetřované oblasti.

 

2) PŮSOBÍ NA MIKROCIRKULACI

mechanické vibrace působí na mikrocirkulaci, mají vliv na vazokonstrikci (zúžení cév) a vazodilataci (rozšíření cév), což vede ke zlepšení krevního oběhu v ošetřované oblasti.

 

3) TVAROVÁNÍ TĚLA

rotace sfér umožňuje oddělení adipocitů (tuková buňka tvořící základ tukové tkáně), které jsou zodpovědné za vazivovou tkáň, jež způsobuje efekt „pomerančové kůže“, snižuje vady na kráse již po několika sezeních.

 

4) TONIZACE SVALŮ

vibrační stimulace provedená na svalu po odpovídající dobu umožňuje dosažení optimalizace svalového tonu v ošetřované oblasti a také vede ke zlepšení elasticity pokožky, k modelaci a zpevnění pokožky.

 

5) ULEVUJE OD BOLESTI

kompresní mikro vibrace s pulzujícím a rytmickým účinkem na mechanoreceptory, vytvářejí následnou desenzibilizaci tím, že redukuje /odstraňuje bolesti v krátkém čase. Tato aktivace receptorů, spolu s lepším okysličením umožňuje snížení zánětu tkání. Navíc výrazné snížení bolesti při léčbě tkání s celulitidou, vede ke zlepšení metabolismu a významnému snížení toxických látek v těle. Navíc masáží břišních oblastí napomáhá zrychlit a zlepšit funkčnost střev, proti tzv. lenivému střevu, nebo věčně nadýmajícímu bříšku.

K dovršení očekávaných výsledků se samozřejmě potřeba vícero sezení a procedur. Kolik procedur budete potřebovat je velice individuální a závislé na Vašich představách, potížích a také časových možnostech. Proceduru Endosphere doporučujeme podstoupit nejlépe 2 x týdně pro dovršení nejlepších výsledků

Cena

1 ošetření (55min.)
2 500,-

VIP

roční VIP členství
5 000,-
*15% sleva na všechny služby i produkty

Nyní akce

5 ošetření
11 500,-
10 ošetření
21 000,-