Recenze od Dagmar

Recenze od Dagmar

V mém věku jsem byla skeptická ohledně nových metod na hubnutí a zpevnění těla, ale terapie Endosphere mě přesvědčila o opaku. Tento přístroj se stal pro mě skutečnou nadějí k dosažení lepšího zdraví a vzhledu.

Do MS SPORT jsem přišla s několika cíli: zhubnout, zpevnit své tělo a zlepšit svůj celkový pocit pohody. Měla jsem obavy kvůli svému věku, ale byla jsem ujištěna že terapie je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Během ošetření jsem se cítila velmi pohodlně, procedura byla bezbolestná, a já jsem si užívala relaxační chvilky. 

Změnu jsem začala vnímat hned po první návštěvě, zmizel pocit těžkosti v nohou a otoky byly každým dnem menší. Ale především jsem dosáhla pevnosti a hezčího tvaru těla. Z výsledků jsem nebyla nadšena jenom já, ale i manžel, který poté celou kůru také vychodil.

Ošetření přístrojem Endosphere bych doporučila každému, kdo hledá efektivní a bezpečný způsob, jak zhubnout, zpevnit tělo a zlepšit svůj celkový zdravotní stav, a to bez ohledu na věk. Kombinace Endosphere a cvičení je co se týče výsledků fantastická, a to, že vše můžu absolvovat na jednom místě, je třešnička na dortu.