Recenze od Jany

Recenze od Jany


Nedávno jsem se rozhodla vyzkoušet osobní tréninky v soukromém fitku a musím říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, která jsem mohla udělat.

Tohle místečko nabízí zcela odlišný zážitek než běžné veřejné posilovny. Kdo sem jednou vejde, věřím, že se už vždycky bude vracet. Již při vstupu jsem si uvědomila tu výhodu, jak je prostředí intimní a hlavně přátelské. Díky soukromí se můžu uvolnit a plně se soustředit na svůj trénink.

Všichni trenéři, se kterými jsem měla možnost cvičit byli zkušení a nadšení pro svou práci. Nejenže mě motivovali, ale také vytvořili individuální tréninkový plán, který byl přizpůsobený mým cílům a potřebám.Během několika týdnů jsem začala vidět výsledky nejen po fyzické stránce, ale hlavně po té psychické.

Celkově řečeno, osobní tréninky jsou skvělou investicí do mého zdraví a kondice. Doporučuji je každému, kdo hledá individuální podporu a motivaci začít, nebo na cestě k lepšímu já. Děkuji trenérům za skvělý zážitek a výsledky, kterých jsem ZATÍM dosáhla.